Szukaj
 
     
   

Fishing Pool

Baza Projektów „Fishing Pool” jest wyszukiwarką partnerów do projektów współpracy ponadnarodowej realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest to praktyczne i proste w obsłudze narzędzie do samodzielnego wyszukiwania partnerów do projektów współpracy ponadnarodowej realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Narzędzie składa się z opisów indywidualnych projektów zamieszczonych w bazie w postaci tzw. fiszek projektowych. Ponieważ baza służy nie tylko polskim wnioskodawcom, czy beneficjentom, ale także zagranicznym podmiotom, prowadzona jest w języku angielskim.

Fiszki projektowe podzielone są tematycznie na cztery obszary: zatrudnienie i integracja społeczna, adaptacyjność, edukacja oraz dobre rządzenie. Bazę można przeszukiwać według z góry zadanych/udostępnionych kryteriów wyszukiwania.

Baza Projektów „Fishing Pool”, z której aktualnie mogą Państwo korzystać, jest bazą projektów realizowanych w ramach EFS w perspektywie finansowej 2007–2013 i dostępna jest na stronie internetowej Krajowej Instytucji Wspomagającej, która zajmowała się projektami współpracy ponadnarodowej w zeszłym okresie programowania.

Jednocześnie tworzona jest nowa wyszukiwarka Fishing Pool w ramach docelowej strony internetowej CPE jako Instytucji Pośredniczącej dla działania 4.3 POWER. W nowej wyszukiwarce prezentowane będą projekty poszukujące partnera w nowej perspektywie finansowej EFS 2014-2020. Nowa strona internetowa IP PO WER wystartuje do końca 2015 roku.

Logo Narodowej Strategii Spójności

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,
Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa

Logo Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego